Alavis Calming Extra silný 30 tbl Skvělá cena!!!

Alavis Calming Extra silný je určen pro psy, kteří vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí. Tablety obsahují navíc kuřecí játra a pivovarské kvasnice, díky tomu jsou chutné jako běžný pamlsek a psi je rádi přijímají.

603
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Alavis Calming Extra silný 30 tbl Skvělá cena!!!. Cena, koupit vitamíny a léčiva pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Alavis Calmin Extra silný je přípravek ve formě chutných žvýkacích tablet, který se podává pro zklidnění. Obsahuje ojedinělé složení látek podporujících vyrovnané chování psů.
 
Doporučujeme podávat:
 • středních a velkých plemen psů, která mají problémy se stresem
 • s nervozitou
 • s úzkostnými stavy
Dávkování:
Pes o hmotnosti do 25 kg : 1 žvýkací tableta denně
Pes o hmotnosti 24-45 kg : 2 žvýkací tablety denně
Pes o hmotnosti nad 45 kg: 3 žvýkací tablety denně
 
V období zvýšeného stresu je bezpečné uvedenou dávku zdvojnásobit či ztrojnásobit dle potřeby. U předpokládaného stresu doporučujeme podávat půl hodiny až hodinu předem.
 
Složení:
Účinné látky v 1 měkké tabletě:
Thiamin (vitamin B1) 134 mg, Colostrum Calming Complex Biopeptide Blend 22 mg, L-Theanin 21 mg
 
Pomocné látky:
Pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citrónová, glycerin, přírodní smíšené tokoferoly (vitamin E), kyselina propionová, patentovaná směs: maltodextrin, alginát sodný a síran vápenatý, extrakt rozmarýnu, oxid křemičitý, sójový lecitin, rostlinný olej.Způsob užití: Tablety se podávají denně či podle potřeby dle doporučeného dávkování, zvířata přijímají tablety jako pamlsek.
 

Parametry:

Alavis Calming Extra silný 30 tbl
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Alavis
Typ doplňku zklidňující
Alavis

Komentáře 0