Alavis Triple Blend pro psy a kočky je komplexní kloubní výživou v sypké formě. Je vhodný pro pravidelnou péči o zdraví pohybového aparátu, působí jako prevence a je vhodný i jako regenerační přípravek pro sportující i pracovní psy.

495
Omlouváme se, dočasně tento produkt neprodáváme.

Alavis Triple Blend pro psy a kočky obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Je vhodný také pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u štěňat psů větších plemen a sportovním a pracovním psům.
 
Napomáhá:
 • zmírnění bolestí pohybového aparátu
 • zlepšení pohyblivosti a větší fyzické výkonnosti
 • zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
 • prodloužení aktivního věku zvířete
 • zlepšení celkové zdravotní kondice 
Doporučujeme:
 • pro předcházení onemocnění pohybového aparátu
 • psům a kočkám všech věkových kategorií
 • pro výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
 • pro ověřenou kvalitu a účinnost
Složení:
Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, značkové kolageny Collyss® a Cartidyss®
 
 • Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny.
 • Chondroitin sulfát váže ve tkáni vodu a zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, čímž zajišťuje zlepšení pohyblivosti.
 • Methylsulfonylmethan - MSM – je organicky vázaná síra, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly, potlačuje svalové křeče. MSM se podílí na omezení bolesti kloubů, svalů a šlach a díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourávání poškozené tkáně. MSM je vhodné užívat k potlačení bolesti i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM navíc napomáhá proti otokům.
 • Hydrolyzované kolageny Collyss™ a Cartidyss™: Collyss™ - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss™ je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb. Cartidyss™ - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí  hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss™ je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.
Obsah účinných látek v 200 g:
Glukosamin sulfát 52,47 g, Chondroitin sulfát 26,10 g, MSM Methylsulfonyl­methan 86,90 g, Collyss™ hydrolyzovaný kolagen typu I - 0,60 g, Cartidyss™ hydrolyzovaný kolagen typu II - 0,60 g, Vitamin C 0,86 g
 
Pomocné látky:
Jablečný pektin
 
Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.
 
Dávkování:
 Hmotnost psa/kočky
 Iniciační dávka
 Udržovací dávka
 5-10 kg
 1/2 odměrky
 1/4 odměrky
 10-25 kg
 1 odměrka
 1/2 odměrky
 25-45 kg
 1 a 1/3 odměrky
 2/3 odměrky
 45 kg a více
 2 odměrky
 1 odměrka
* 1 odměrka = 4,5 g. Odměrka je součástí balení.Iniciační dávka - prvních 14 dní užívání 
 
Způsob použití:
Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do krmiva nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.
 

Parametry

Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Značka Alavis
Typ doplňku pohybový aparát
Vyprodáno
Vitamíny a léčiva pro psy
269

Recenze 0