Alavis Triple Blend pro psy a kočky 200 g Skvělá cena!!!

Alavis Triple Blend pro psy a kočky je komplexní kloubní výživou v sypké formě. Je vhodný pro pravidelnou péči o zdraví pohybového aparátu, působí jako prevence a je vhodný i jako regenerační přípravek pro sportující i pracovní psy.

598
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Alavis Triple Blend pro psy a kočky 200 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit vitamíny a léčiva pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Alavis Triple Blend pro psy a kočky obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Je vhodný také pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u štěňat psů větších plemen a sportovním a pracovním psům.
 
Napomáhá:
 • zmírnění bolestí pohybového aparátu
 • zlepšení pohyblivosti a větší fyzické výkonnosti
 • zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
 • prodloužení aktivního věku zvířete
 • zlepšení celkové zdravotní kondice 
Doporučujeme:
 • pro předcházení onemocnění pohybového aparátu
 • psům a kočkám všech věkových kategorií
 • pro výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
 • pro ověřenou kvalitu a účinnost
Složení:
Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, značkové kolageny Collyss® a Cartidyss®
 
 • Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny.
 • Chondroitin sulfát váže ve tkáni vodu a zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, čímž zajišťuje zlepšení pohyblivosti.
 • Methylsulfonylmethan - MSM – je organicky vázaná síra, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly, potlačuje svalové křeče. MSM se podílí na omezení bolesti kloubů, svalů a šlach a díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourávání poškozené tkáně. MSM je vhodné užívat k potlačení bolesti i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM navíc napomáhá proti otokům.
 • Hydrolyzované kolageny Collyss™ a Cartidyss™: Collyss™ - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss™ je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb. Cartidyss™ - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí  hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss™ je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.
Obsah účinných látek v 200 g:
Glukosamin sulfát 52,47 g, Chondroitin sulfát 26,10 g, MSM Methylsulfonyl­methan 86,90 g, Collyss™ hydrolyzovaný kolagen typu I - 0,60 g, Cartidyss™ hydrolyzovaný kolagen typu II - 0,60 g, Vitamin C 0,86 g
 
Pomocné látky:
Jablečný pektin
 
Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.
 
Dávkování:
 Hmotnost psa/kočky
 Iniciační dávka
 Udržovací dávka
 5-10 kg
 1/2 odměrky
 1/4 odměrky
 10-25 kg
 1 odměrka
 1/2 odměrky
 25-45 kg
 1 a 1/3 odměrky
 2/3 odměrky
 45 kg a více
 2 odměrky
 1 odměrka
* 1 odměrka = 4,5 g. Odměrka je součástí balení.Iniciační dávka - prvních 14 dní užívání 
 
Způsob použití:
Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do krmiva nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.
 

Parametry:

Alavis Triple Blend pro psy a kočky 200 g
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Značka Alavis
Typ doplňku pohybový aparát
Alavis

Komentáře 0