Animology Kondicionér pro dokonalou srst Skvělá cena!!!

 • anglická značka
 • ruční výroba
 • eco-friendy materiál
179
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Animology Kondicionér pro dokonalou srst Skvělá cena!!!. Cena, koupit spreje a kondicionéry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Top Dog Conditioner. Kondicionér pro psy. Výrobek ani jeho složky nebyly testovány na zvířatech.

Vyrobeno ve Velké Británii.

Kondicionér pro dokonalou srst od britské značky Animology uvítají všichni chovatelé výstavních šampionů, kterým významně zpříjemní péči o jejich mazlíčky! Tento kondicionér zanechává srst psa lesklou a bez chuchvalců a navíc předchází zachuchání srsti i po koupání. Kůže je hydratovaná a nemá tendenci k šupinatění. Kondicionér je pH neutrální a obsahuje provitamín B5. Naneste na mokrou, umytou srst v dostatečném množství a pečlivě vmasírujte do srsti. Poté opláchněte vodou a srst vysušte.

Objem
250 ml

Animology pochází z Velké Británie, kde patří mezi nejprodávanější a nejoceňovanější značky psí kosmetiky. Narazíte na ní především v profesionálních salónech, stále více si však získává přízeň také u chovatelů a milovníků psů. Animology přináší šampony a další produkty pro psy, které nejsou testované na zvířatech a které se vyrábějí přímo ve Velké Británii na základě nejmodernějšího výzkumu. Odborníci si je cení zejména pro jemné složení a účinné složky. Ty řeší celou řadu problémů, se kterým se může chovatel setkat při péči o své zvířecí miláčky.

Komentáře 0