Barking Heads Meaty Treats Chicken Champs 100 g Skvělá cena!!!

Barking Heads Meaty Chicken Champs je vážně bašta! Menší poloměkké pamlsky jsou tak lahodné, obsahují 74 % drůbežího masa, které je doplněno rozmarýnem a dobromyslí. Zcela přírodní složení bez konzervantů, barviv a dochucovadel.

119
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Barking Heads Meaty Treats Chicken Champs 100 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Barking Heads Meaty Treats Chicken Champs je to nejlepší pro milovníky drůbežího masa. Meaty Treats představují kompromis mezi sušeným masem a tréninkovými pochoutkami. Jsou přírodní, s vysokým obsahem masa, ale jsou drobné a dobře stravitelné, takže po nich můžete sáhnout kdykoli!
 
Složení:Kuře 55 %, rýže, sušené kuřecí maso 9 %, krůta 5 %, sušené krůtí maso 5 %, minerály, rostlinný glycerin, dobromysl, rozmarýn.
 
Analytické složky:Hrubý protein 29 %, hrubý tuk 15 %, hrubý popel 8 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 22 %
 

Parametry:

Barking Heads Meaty Treats Chicken Champs 100 g
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Barking Heads
Barking Heads

Komentáře 0