Bezdrátové oplocení PetSafe Stay+Play

Kód: SPPIF45-13479

Bezdrátové, lehce přenosné rádiové oplocení pro psy. PetSafe Stay+Play vysílá neviditelný rádiový signál v kruhu o průměru max. 55 m. Díky obojku se v tomto kruhu může pes zcela volně pohybovat, avšak nedostane se mimo něj. Využijte 10% slevu se slevovým kupónem PETSAFE_2019_10PF. Akce platí do 31. 5. 2019 nebo vyčerpání skladových zásob.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
done Dostupný (Česká republika)
11 019
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku

Bezdrátové oplocení PetSafe Stay+Play Skvělá cena!!! Cena, koupit elektronické ploty a ohradníky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Nejjednodušší oplocení, které můžete mít. PetSafe neviditelný plot nepotřebuje žádnou instalaci, můžete jej umístit kamkoli a je přesnosný. Signál spolehlivě vymezuje pejskovi kruhové ohraničení prostoru, kde se může volně pohybovat. Žádné dráty ani složité sestavování. Bezdrátové oplocení PetSafe je ověřené jako bezpečné a efektivní pro psy všech plemen, včetně těch malých. Systém vysílá rádiový signál do okruhu (volné zóny) 32 m ve všech směrech. Celkem tedy pokryje kruh o průměru až 64 m. Dočasně budete muset ohradit volnou zónu tréninkovými vlajkami, které poslouží jako vizuální pomůcka pro vašeho psa. Pes nosí speciální obojek, který přijímá signál z vysílače. Tento obojek mu umožní volně se pohybovat v rámci vymezeného okruhu. Pokud se pes přiblíží k hranici ohraničené oblasti, obojek mu vyšle zvukový, varovný signál před tím než mu přes kontaktní kolíky vyšle statickou korekci, která si má získat pozornost psa, abyse vrátil do vymezené oblasti. Korekční zóna je přednastavena vždy na poměr 80 % zvukový signál a 20 % korekce. Pejsek má tedy dostatek času na to, aby se vrátil, než dostane korekční impuls.V rámci volné zóny se může pohybovat neomezený počet psů, jedinou podmínkou je, aby každý pejsek měl svůj obojek.
Další výhodou je, že zařízení potřebuje pouze elektrický proud, je tedy snadno přenosné a můžete jej vzít s sebou např. do kempu, na chatu i na pláž.
 
Princip bezdrátového oplocení:
Princip je velice snadný. Oplocení se skládá z vysílače, který si umístíte kamkoli v domě, garáži či pergole. Zařízení zapojíte do sítě a nastavíte si požadovanou velikost okruhu. Pejskovi nasadíte zaktivovaný obojek. Jakmile se bude pes blížit nastavené hranici, obojek vydá zvukový signál. Pes se obrátí zpět. Pokud ne, dostane se do korekční zóny, kdy místo zvukového signálu obojek vyšle korekční impuls. To psa již spolehlivě odradí a vrátí se do oblasti, kde žádné impulsy nedostával. Z počátku je nutný trénink, kterým pejskovi pomůžete rychleji princip oplocení pochopit. 
 
Hlavní přednosti, které bezdrátové oplocení nabízí:
 • zprovoznění trvá pouze pár minut
 • nemusíte instalovat žádné dráty
 • zařízení je snadno přenosné
 • oplocení může využívat neomezený počet psů
 • volný prostor je nastavitelný až do průměru 64 m
 • vysílač můžete umístit kamkoli v domě 
 • zcela bezpečné zařízení  
 
Oplocení
 • velikost pokrytí: vysílá rádiový signál do okruhu max. průměru 64 metrů 
 • množství psů: neomezené
 • signalizace nefunkčnosti: ano
 • frekvence: 18.7 kHz.
 • poměr výstražné zóny: výstražná zóna je nastavitelná od 0,6 m do 1 m od výchozího okraje pokrytí 
 • sada obsahuje: obojek, vysílač, tréninkové vlaječky
Obojek:
 • baterie: 3,7 V Lithium-Ion dobíjecí
 • signalizace vybití baterie: LED světelná kontrolka, pokud je slabá baterie, kontrolka bliká 1x každých 4-5 sekund
 • vodotěsnost: vodotěsný- ne však ponořitelný!
 • korekce: zvuková a statická korekce 
 • intenzita korekce: obojek má 5 úrovní nastavení korekce - možnost nastavit pouze zvuk
 • vhodné pro: všechna plemena psů
 • životnost baterie: provoz obojku až 3 týdny na jedno nabití 
Před instalací si pečlivě přečtěte návod přiložený výrobcem. Postupujte pouze v souladu s návodem.
 

Parametry:

Bezdrátové oplocení PetSafe Stay+Play
Velikost balení 3 ÷ 10 kg
Značka PetSafe
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0