Biogustosita Cat Organic Paté s krůtím 100 g Skvělá cena!!!

Organické krmivo pro kočky Biogustosita. Celých 99,5 % tvoří maso v BIO kvalitě. Paté je typické svou přirozenou a silnou chutí a měkkou konzistencí. Zárukou nejlepšího krmiva je právě Biogustosita.

33
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Biogustosita Cat Organic Paté s krůtím 100 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit konzervy pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Bezobilné paté, které je jen z masa a oleje. K výrobě byly použity pouze syrové suroviny v bio kvalitě. Ručíme tak za stoprocentní jakost surovin i výsledného krmiva.
Běžná krmiva mohou způsobovat alergické reakce, a to díky obsahu obilovin. Jiné druhy jsou bezobilné, ale zároveň i takřka bezmasé. Biogustosita proto nabízí prvotřídní BIO masíčko rozemleté na jemnou paštiku, která je kompletním krmivem. Obsahuje 99,5 % masa a 0,5 % oleje. A to je vše! 
 
Složení:
Produkty živočišného původu (z toho 10 % krůta), rostlinný olej a tuk 0,5 %. Všechny složky jsou v BIO kvalitě.
 
Analytické složky:
Vlhkost 80 %, hrubé bílkoviny 8,5 %, hrubé oleje a tuky 6,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,5 %
 
Doplňkové látky v 1 kg:
Vitamin D3 143 IU, síran zinečnatý monohydrát (zinek 3,5 mg) 9,54 mg, jodid draselný (jód 0,16 mg) 0,21 mg, síran manganatý monohydrát (mangan 1,45 mg) 4,39 mg, taurin 157,5 mg. 
 

Parametry:

Biogustosita Cat Organic Paté s krůtím 100 g
Kvalita superprémiové
Určení běžná aktivita; bezobilné
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Biogustosita
Stáří kočky dospělá kočka
Biogustosita

Komentáře 0