Organické krmivo pro kočky Biogustosita. Celých 99,5 % tvoří maso v BIO kvalitě. Paté je typické svou přirozenou a silnou chutí a měkkou konzistencí. Zárukou nejlepšího krmiva je právě Biogustosita. Výhodný set 3+1 zdarma.

Počet
84
done Skladem Odešleme 21.01.2021

 • +79
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Biogustosita Cat Organic Paté s kuřecím 100 g Výhodný set 3+1 ZDARMA Skvělá cena!!! Cena, koupit konzervy pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Set obsahuje:
 • 4 ks Biogustosita Cat Organic Paté s kuřecím 100 g
 
Bezobilné paté, které je jen z masa a oleje. K výrobě byly použity pouze syrové suroviny v bio kvalitě. Ručíme tak za stoprocentní jakost surovin i výsledného krmiva.
Běžná krmiva mohou způsobovat alergické reakce, a to díky obsahu obilovin. Jiné druhy jsou bezobilné, ale zároveň i takřka bezmasé. Biogustosita proto nabízí prvotřídní BIO masíčko rozemleté na jemnou paštiku, která je kompletním krmivem. Obsahuje 99,5 % masa a 0,5 % oleje. A to je vše!
 
Složení:
Produkty živočišného původu (z toho 50 % kuřecí), rostlinný olej a tuk 0,5 %. Všechny složky jsou v BIO kvalitě.
 
Analytické složky:
Vlhkost 80 %, hrubé bílkoviny 8,5 %, hrubé oleje a tuky 6,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,5 %
 
Doplňkové látky v 1 kg:
Vitamin D3 143 IU, síran zinečnatý monohydrát (zinek 3,5 mg) 9,54 mg, jodid draselný (jód 0,16 mg) 0,21 mg, síran manganatý monohydrát (mangan 1,45 mg) 4,39 mg, taurin 157,5 mg.
 

Parametry:

Biogustosita Cat Organic Paté s kuřecím 100 g Výhodný set 3+1 ZDARMA
Výhodné balení ano
Stáří kočky dospělá kočka
Kvalita superprémiové
Určení běžná aktivita
Značka Biogustosita
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0