Organické krmivo pro psy Biogustosita pouze z masa a oleje. Přírodní paté je vyrobeno výhradně ze syrových surovin v BIO kvalitě. Konečně vydatná porce masa bez obilovin, rýže, zeleniny a škrobů, která pokryje kompletní výživové nároky psa.

Počet
55
done Skladem Odešleme 20.01.2021

 • +79
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Biogustosita Dog Organic Paté s kuřetem 400 g Skvělá cena!!! Cena, koupit masové konzervy a kapsičky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Chcete výživné krmivo bez chemie, obilovin a navíc v BIO kvalitě? Biogustosita je tím pravým. Je vyrobena pouze z masa a oleje v BIO kvalitě, vše je zpracováno za syrova. Celých 99,5 % tvoří maso a produkty živočišného původu. Žádné obiloviny, rýže, zelenina ani škroby. Biogustosita je vhodná jako doplňkové i jako hlavní krmivo. Poctivá porce masa pro malé i velké gurmány.
 
Složení:
Produkty živočišného původu (z toho 50 % kuře), rostlinný olej a tuk 0,5 %. Všechny složky jsou v BIO kvalitě.
 
Analytické složky:
Vlhkost 80 %, hrubé bílkoviny 8 %, hrubé oleje a tuky 6,5 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 0,5 %.
 
Doplňkové látky v 1 kg:
Vitamin A 2670 IU, Vitamin D3 307 IU, síran zinečnatý monohydrát (zinek 16 mg) 43,89 mg, uhličitan železnatý (železo 6,5 mg) 13,46 mg, síran měďnatý pentahydrát (měď 1,64 mg) 6,45 mg, jodid draselný (jód 0,15 mg) 0,19 mg, síran manganatý monohydrát (mangan 1,29 mg) 3,97 mg, selenid sodný (selen 0,08 mg) 0,18 mg.
 
Doporučené dávkování:
 Hmotnost psa
 Dávka krmiva v g
 2,5 kg
 250 g
 5 kg
 350 g
 10 kg
 550 g
 20 kg
 800 g
 30 kg
 1100 g
 

Parametry:

Kvalita superprémiové
Stáří psa štěně; dospělý pes; senior
Velikost balení 200 ÷ 400 g; 400 ÷ 900 g
Značka Biogustosita
Určení monoprotein; běžná aktivita; bezobilné
Velikost psa malý; střední
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0