Bunny Nature pochoutka FreshGreen 450 g Skvělá cena!!!

Zdravé mlsání nikdy nebylo snazší. Bunny Nature pochoutky jsou zcela přírodní, bez přidaného cukru, zchutňovadel, konzervantů a barviv. Pestré složení obsahuje až 16 různých zelených rostlin. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky, morčata, činčily a osmáky degu.

99
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Bunny Nature pochoutka FreshGreen 450 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Zcela přírodní a zdravé pochoutky Bunny Nature si oblíbí každý mazlíček. Pochoutka FreshGreen obsahuje jen přírodní složky, je bez přidaného cukru, zchutňovadel, konzervantů a barviv.
Ve složení naleznete 16 různých druhů zelených rostlin bohatých na vlákninu, včetně extra porce pampeliškových listů. Obsažené traviny a byliny pochází z německé oblasti Allgäu, která vyniká svojí krásnou, čistou a nedotčenou přírodou. Pochoutka je vhodná i pro mazlíčky s alergií na seno. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky, morčata, činčily a osmáky degu.
 
Složení:
jílek vytrvalý, psárka luční, kostřava luční, ovsík vyvýšený, kostřava červená, lipnice luční, bojínek luční, psineček výběžkatý, listy smetanky lékařské (min. 4 %), mochna husí, ptačinec prostřední, řebříček obecný, jitrocel kopinatý, jetel plazivý, jetel luční, štírovník růžkatýPřesný poměr bylin je závislý na přirozené proměnlivosti.Analýza:
hrubý protein 12 %, hrubá vláknina 22 %Doporučené dávkování: denně až 3 lžíce v závislosti na velikosti a váze zvířete. Zajistěte dostatek pitné vody.
 

Parametry:

Bunny Nature pochoutka FreshGreen 450 g
Určeno pro morče; činčilu; králíka; osmáka
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Bunny Nature
Bunny Nature

Komentáře 0