Bunny Nature pochoutka jabloňové dřevo 220 g Skvělá cena!!!

Zdravé mlsání nikdy nebylo snazší. Bunny Nature pochoutky jsou zcela přírodní, bez přidaného cukru, zchutňovadel, konzervantů a barviv. Jabloňové dřevo je zdravý pamlsek přímo z přírody, který navíc pečuje o chrup. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky a hlodavce.

168
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Bunny Nature pochoutka jabloňové dřevo 220 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Zcela přírodní a zdravé pochoutky Bunny Nature si oblíbí každý mazlíček. Pochoutka obsahuje jen přírodní složky, je bez přidaného cukru, zchutňovadel, konzervantů a barviv.
Jabloňové dřevo je chutný pamlsek přímo z přírody, který zabaví a navíc pečuje o chrup. Doplňkové krmivo vhodné pro zakrslé králíky a hlodavce.
 Analýza:
hrubá vláknina 40 %Doporučené dávkování: 1 - 2 kousky dřeva v závislosti na velikosti a váze zvířete. Zajistěte dostatek pitné vody.

Parametry:

Bunny Nature pochoutka jabloňové dřevo 220 g
Určeno pro králíka; morče; činčilu; křečka; myši a potkany; osmáka
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Bunny Nature
Bunny Nature

Komentáře 0