Bunny Nature pochoutka zeleninová směs 50 g Skvělá cena!!!

Zdravé mlsání nikdy nebylo snazší. Bunny Nature pochoutky jsou zcela přírodní, bez přidaného cukru, zchutňovadel, konzervantů a barviv. Sušená zeleninová směs s červenou řepou je plná vitamínů, ideální pamlsek pro zakrslé králíky a hlodavce.

99
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Bunny Nature pochoutka zeleninová směs 50 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Zcela přírodní a zdravé pochoutky Bunny Nature si oblíbí každý mazlíček. Pochoutka  obsahuje jen přírodní složky, je bez přidaného cukru, zchutňovadel, konzervantů a barviv.
Sušená zeleninová směs je plná vitamínů, ideální pamlsek pro zakrslé králíky a hlodavce. Obsažená červená řepa je bohatým zdrojem vitamínů skupiny B.
 
Složení:
červená řepa (20 %), celer, mrkev, kořen petržele, cuketa, rajče.Doporučené dávkování: 1 - 2 čajové lžičky v závislosti na velikosti a váze zvířete. Zajistěte dostatek pitné vody.

Parametry:

Bunny Nature pochoutka zeleninová směs 50 g
Určeno pro králíka; morče; křečka; myši a potkany; činčilu; osmáka; pískomila
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Bunny Nature
Bunny Nature

Komentáře 0