Bunny Nature podestýlka Absorber 20 l Skvělá cena!!!

Bunny Nature Absorber je zcela přírodní a vysoce savá podestýlka pro králíky a hlodavce. Spolehlivě pohlcuje vlhkost a pachy. Díky minimální prašnosti nedráždí dýchací cesty. Biologicky odbouratelná.

481
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Bunny Nature podestýlka Absorber 20 l Skvělá cena!!!. Cena, koupit podestýlky a sena pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Naši malí společníci tráví na podestýlce většinu dne a proto je velmi důležité zvolit vhodný produkt, aby byli spokojení a zdraví. Bunny Nature Absorber je přírodní podestýlka ze slaměných pelet a dřeva. Vyniká rychlou a vysokou absorpcí, spolehlivě pohlcuje nepříjemné pachy a díky minimální prašnosti nedráždí dýchací cesty zvířat. Pro králíky a hlodavce.
Protože se jedná o zcela přírodní produkt, podestýlka je snadno biologicky odbouratelná.
 
Použití:
Podestýlku Bunny Nature Absorber je možné používat samostatně nebo v kombinaci s jiným typem podestýlky. Doporučujeme ji rozprostřít ve 2 cm silné vrstvě a navrch překrýt podestýlkou Bunny Nature Linum. Tak zkombinujete maximální absorpční vlastnosti spolu s vysokým komfortem pro zvíře.
 
Složení: slaměné pelety, granulát z měkkého dřeva, borovicové jádro

Parametry:

Bunny Nature podestýlka Absorber 20 l
Určeno pro burunduka; králíka; morče; křečka; myši a potkany; osmáka; pískomila
Velikost balení 3 ÷ 10 kg
Značka Bunny Nature
Bunny Nature

Komentáře 0