Bunny Nature podestýlka Linum 12,5 l Skvělá cena!!!

Bunny Nature Linum je zcela přírodní lněná podestýlka pro králíky a hlodavce. Velmi měkká podestýlka vhodná i pro citlivé tlapky. Díky minimální prašnosti nedráždí dýchací cesty. Biologicky odbouratelná.
166
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Bunny Nature podestýlka Linum 12,5 l Skvělá cena!!!. Cena, koupit podestýlky a sena pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Naši malí společníci tráví na podestýlce většinu dne a proto je velmi důležité zvolit vhodný produkt, aby byli spokojení a zdraví. Bunny Nature Linum je přírodní lněná podestýlka s velmi dobrými absorpčními vlastnostmi. Při výrobě je 5x čištěná a díky minimální prašnosti nedráždí dýchací cesty zvířat. Komfortní a měkká podestýlka vhodná i pro citlivé tlapky. Pro králíky a hlodavce.
 
Protože se jedná o zcela přírodní produkt, podestýlka je snadno biologicky odbouratelná.
 
Použití:
Podestýlku Bunny Nature Linum rozprostřete ve vrstvě 5-8 cm. Tak zajistíte zvířátku maximální komfort a suchý povrch. Podle potřeby vyměňujte místa, která jsou používána jako toaleta. V závislosti na velikosti ubikace a počtu zvířat vydrží suchá až 14 dní.
 

Parametry:

Bunny Nature podestýlka Linum 12,5 l
Určeno pro králíka; morče; myši a potkany; křečka; činčilu; osmáka; pískomila
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Bunny Nature
Bunny Nature

Komentáře 0