Bunny Nature Linum je zcela přírodní lněná podestýlka pro králíky a hlodavce. Velmi měkká podestýlka vhodná i pro citlivé tlapky. Díky minimální prašnosti nedráždí dýchací cesty. Biologicky odbouratelná.

Počet
138
done Skladem Odešleme 18.01.2021

 • +79
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Bunny Nature podestýlka Linum 12,5 l Skvělá cena!!! Cena, koupit podestýlky a sena pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Naši malí společníci tráví na podestýlce většinu dne a proto je velmi důležité zvolit vhodný produkt, aby byli spokojení a zdraví. Bunny Nature Linum je přírodní lněná podestýlka s velmi dobrými absorpčními vlastnostmi. Při výrobě je 5x čištěná a díky minimální prašnosti nedráždí dýchací cesty zvířat. Komfortní a měkká podestýlka vhodná i pro citlivé tlapky. Pro králíky a hlodavce.
 
Protože se jedná o zcela přírodní produkt, podestýlka je snadno biologicky odbouratelná.
 
Použití:
Podestýlku Bunny Nature Linum rozprostřete ve vrstvě 5-8 cm. Tak zajistíte zvířátku maximální komfort a suchý povrch. Podle potřeby vyměňujte místa, která jsou používána jako toaleta. V závislosti na velikosti ubikace a počtu zvířat vydrží suchá až 14 dní.
 

Parametry:

Podestýlky ostatní druhy
Určeno pro králíka; morče; myši a potkany; křečka; činčilu; osmáka; pískomila
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Bunny Nature
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Mohlo by vás také zajímat

skvělá cena!

Cena 328
Bunny Nature Linum je zcela přírodní lněná podestýlka pro králíky a hlodavce. Velmi měkká podestýlka vhodná i pro citlivé tlapky. Díky minimální prašnosti...

Komentáře 0