Seno Bunny Nature FreshGrass je vysoce kvalitní seno pro králíky a hlodavce. Křupavá stébla až 18 různých druhů travin zajistí dostatek živin a vlákniny. Sušeno šetrně pod střechou teplým vzduchem.

Velkost:
Počet
128
done Dostupnost: 2-3 týdny

Nebo
Platba na dobírku (+49 )

Bunny Nature seno FreshGrass 750 g Skvělá cena!!! Cena, koupit podestýlky a sena pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Seno je nezbytnou součástí potravy králíků a morčat, ale i dalších hlodavců. Obsahuje vlákninu pro správné trávení a jeho žvýkáním si zvířata obrušují neustále dorůstající chrup. Tvoří značné procento jejich jídelníčku, kvalita je tedy opravdu důležitá.
Bunny Nature seno FreshGrass je kvalitní a křupavé seno bohaté na přirozené živiny a vlákninu. Díky obsahu až  18 druhů různých travin je zajištěna maximální pestrost a chutnost sena. Díky šetrnému sušení pod střechou teplým vzduchem je zajištěna křupavost a bezprašnost.
 
Složení:
bojínek luční, kostřava luční, psárka luční, jílek, kostřava červená, lipnice luční, psineček výběžkatý, srha, jílek vytrvalý, smetanka lékařská, mochna husí, ptačinec prostřední, řebříček obecný, jitrocel kopinatý, jetel plazivý, jetel luční, štírovník růžkatý
 
Analýza:
hrubé bílkoviny 12 %, hrubá vláknina 23 %

Parametry:

Druh krmiva seno
Podestýlky seno a sláma
Určeno pro králíka; morče; činčilu; osmáka
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Bunny Nature
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Mohlo by vás také zajímat

skvělá cena!

Cena 128
Seno Bunny Nature FreshGrass je vysoce kvalitní seno pro králíky a hlodavce. Křupavá stébla až 18 různých druhů travin zajistí dostatek živin a vlákniny....

Komentáře 0