Bunny Nature srdíčka s lesním ovocem 30 g Skvělá cena!!!

Malé pamlsky Bunny Nature ve tvaru srdíček jsou ideální pro odměňování z ruky. S obsahem lesního ovoce a zdraví prospěšným inulinem, který pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi. Bez přidaného cukru, konzervantů a barviv. Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce.

59
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Bunny Nature srdíčka s lesním ovocem 30 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Bunny Nature srdíčka jsou chutné pamlsky ve tvaru srdíček, ideální pochoutka na podávání z ruky a budování vztahu s mazlíčkem. Kvalitní složení bez přidaného cukru, konzervantů a barviv. Malé sušenky obsahují lesní ovoce a zdraví prospěšný inulin, který pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi.
 
Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce.
 
Složení:
špalda, ovesné otruby s obsahem jádra, rýže, ovocné výlisky, ovesné otruby, lignocelulóza, slupky šípku (2 %), bezinky (1 %), květy ibišku (1 %), uhličitan vápenatý, kořen čekanky (0,5 % inulin)
 
Doporučené dávkování: 4 - 6 srdíček v závislosti na velikosti a váze zvířete. Zajistěte dostatek pitné vody.

Parametry:

Bunny Nature srdíčka s lesním ovocem 30 g
Určeno pro králíka; morče; myši a potkany; křečka; činčilu; osmáka; pískomila
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Bunny Nature
Bunny Nature

Komentáře 0