Křupavé sušenky Bunny Nature s mrkví, zdravý a chutný pamlsek pro vašeho mazlíčka. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky a hlodavce.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
75
done Skladem Odešleme 07.12.2020
 • +79 Kč
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79 Kč
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99 Kč
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Bunny Nature sušenky s mrkví 50 g Skvělá cena!!! Cena, koupit pamlsky pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Křupavé sušenky Bunny Nature si každý mazlíček ihned zamiluje. Chutný a zdravý pamlsek s extra porcí mrkve a zdraví prospěšným inulinem, který pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi a pečuje o zažívací trakt.
Doplňkové krmivo vhodné pro zakrslé králíčky a hlodavce.
 
Složení:
špalda, ovesné otruby s obsahem jádra, rýže, mrkev (7 %), ovocné výlisky, ovesné otruby, lignocelulóza, červená řepa, uhličitan vápenatý, kořen čekanky (0,5 % inulin)
 
Doporučené dávkování: 1-2 sušenky denně v závislosti na velikosti a váze zvířete. Zajistěte dostatek pitné vody.

Parametry:

Druh pamlsku snacky a ostatní
Určeno pro králíka; morče; křečka; myši a potkany; činčilu; osmáka; pískomila
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Bunny Nature
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Mohlo by vás také zajímat

skvělá cena!

Cena 75
Křupavé sušenky Bunny Nature s petrželkou, zdravý a chutný pamlsek pro vašeho mazlíčka. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky a hlodavce.

skvělá cena!

Cena 75
Křupavé sušenky Bunny Nature s jablky, zdravý a chutný pamlsek pro vašeho mazlíčka. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky a hlodavce.

skvělá cena!

Cena 75
Křupavé sušenky Bunny Nature s ovocem, zdravý a chutný pamlsek pro vašeho mazlíčka. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky a hlodavce.

skvělá cena!

Cena 75
Křupavé sušenky Bunny Nature s červenou řepou, zdravý a chutný pamlsek pro vašeho mazlíčka. Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky a hlodavce.

Komentáře 0