Calibra Cat Multipack kapsiček Sterilised 12 ks Skvělá cena!!!

Delikatesní kapsičky Calibra pro kastrované kočky. Obsahují kousky lososa a jater v lahodné omáčce. Složení napomáhá udržení ideální hmotnosti a vyhoví i velmi mlsným jazýčkům. Vyrobeno bez chemických aditiv, sóji a GMO.

192
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Calibra Cat Multipack kapsiček Sterilised 12 ks Skvělá cena!!!. Cena, koupit kapsičky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kompletní, prémiové krmivo lahodné chuti v mixu kapsiček pro kastrované kočky. Masové kousky v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných kočičích jazýčků. Bez umělých barviv a konzervačních látek. Vyrobeno v České republice.
 
Multipack obsahuje:
 • 6x Calibra Cat kapsička játra v omáčce 100 g 
 • 6x Calibra Cat kapsička losos v omáčce 100 g 
Složení:Játra v omáčce:
Maso a výrobky živočišného původu (78 % v kouscích, z toho 10 % játra), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky.
 
Losos v omáčce:
Maso a výrobky živočišného původu (69 % v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (9 % losos v kouscích), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky.
 
Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamin D3 250 m.j., Vitamin E 100 mg, zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 10 mg, mangan (oxid manganatý) 2 mg, měď (síran měďnatý, pentahydrát) 0,2 mg, jód (jodid draselný) 0,7 mg, Taurin 450 mg, Biotin 100 µg.
 
Analytické znaky:vlhkost 82 %, hrubý protein 8,5 %, hrubý tuk 3 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 1 %
 

Parametry:

Calibra Cat Multipack kapsiček Sterilised 12 ks
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Výhodné balení ano
Značka Calibra
Kvalita prémiové
Určení kastrace
Stáří kočky dospělá kočka
Calibra

Komentáře 0