Calibra Joy Dog Mini Cod & Chicken Cube 70 g Skvělá cena!!!

Calibra Joy Mini Cod & Chicken Cube jsou mini pamlsky pro malé psy. Kostičky z kuřecího a tresčího masa jsou trefa do černého. Velikost je přizpůsobena speciálně malým a toy plemenům, kousání tak nebude žádná dřina. Skvělou chuť masa ocení každý chlupáč.

59
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Calibra Joy Dog Mini Cod & Chicken Cube 70 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Calibra Joy Mini Cod & Chicken Cube jsou mini pamlsky pro malé psy. Kostičky z kuřecího a tresčího masa jsou trefa do černého. Velikost je přizpůsobena speciálně malým a toy plemenům, kousání tak nebude žádná dřina. Skvělou chuť masa ocení každý chlupáč. Ideální jako rychlá odměna při výcviku, náplň interaktivních hraček a nebo jen tak, pro radost. 
 
Složení:
Kuřecí maso, treska, rostlinný protein, kukuřičný škrob, glycerin
 
Analytické složky:
hrubý protein 40 %, obsah tuků 1 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 3 %, vlhkost 20 %
 

Parametry:

Calibra Joy Dog Mini Cod & Chicken Cube 70 g
Druh sušená masíčka
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Calibra
Calibra

Komentáře 0