Chladící podložka 90 cm Duvo+ Skvělá cena!!!

Ochlazení vždy a všude, takové pohodlí nabízí chladící podložka Duvo+. Poskytněte svému mazlíčkovi úlevu v horkých letních dnech. Speciální samochladící gelová náplň se sama aktivuje, jakmile si na ni pejsek lehne. Podložku není nutné chladit v chladničce. Snadno ji složíte a sbalíte na cesty.

688
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Chladící podložka 90 cm Duvo+ Skvělá cena!!!. Cena, koupit pelíšky a pelechy pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Chladící podložka Duvo+ poskytne vašemu pejskovi možnost odpočinku na chladnějším místě. Díky speciálnímu samochladícímu gelu se podložka aktivuje, jakmile si na ni pejsek lehne. Podložku tak není nutné chladit v chladničce či mrazáku. Podložku využijete doma i na cestách. Snadno ji složíte, sbalíte a je vždy připravena k použití.

K čištění používejte jen vlhký hadřík. Podložka není vhodná do pračky. 

Rozměry: 90 x 50 cm.

Vhodná pro střední plemena psů.

Parametry:

Chladící podložka 90 cm Duvo+
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Značka Duvo+
Velikost psa střední
Typ pelechu chladící
Barva modrá
Duvo+

Komentáře 0