Chladící podložka 96 cm Duvo+ Skvělá cena!!!

Ochlazení vždy a všude, takové pohodlí nabízí chladící podložka Duvo+. Poskytněte svému mazlíčkovi úlevu v horkých letních dnech. Speciální samochladící gelová náplň se sama aktivuje, jakmile si na ni pejsek lehne. Podložku není nutné chladit v chladničce. Snadno ji složíte a sbalíte na cesty.

1 087
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Chladící podložka 96 cm Duvo+ Skvělá cena!!!. Cena, koupit pelíšky a pelechy pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Chladící podložka Duvo+ poskytne vašemu pejskovi možnost odpočinku na chladnějším místě. Díky speciálnímu samochladícímu gelu se podložka aktivuje, jakmile si na ni pejsek lehne. Podložku tak není nutné chladit v chladničce či mrazáku. Podložku využijete doma i na cestách. Snadno ji složíte, sbalíte a je vždy připravena k použití.

K čištění používejte jen vlhký hadřík. Podložka není vhodná do pračky. 

Rozměry: 96 x 81 cm.

Vhodná pro velká plemena psů.
 

Parametry:

Chladící podložka 96 cm Duvo+
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Velikost psa velký
Značka Duvo+
Typ pelechu chladící
Barva modrá
Duvo+

Komentáře 0