Chladící podložka pro psy Argi 40 x 50 cm Skvělá cena!!!

Aby vašeho mazlíka netrápilo horko, je nutné mu dopřát ochlazení. Úlevu mu přinese chladící podložka Argi. Jemně a konstantně chladí, není třeba ji vkládat do chladničky, odolá drápkům a použít ji můžete v autě, venku i doma.

289
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Chladící podložka pro psy Argi 40 x 50 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit pelíšky a pelechy pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Chladící podložka pro psy funguje na bázi zcela netoxického vodního gelu, nepotřebujete elektřinu a kabely nebo dobíjecí baterii. Stačí jen podložku položit na chladnou podlahu a pejskovi naznačit, že právě zde se bude cítit lépe. Chladící efekt vydrží hodiny. Po obnovu chlazení stačí podložku přibližně hodinu nepoužívat. Chladicí podložka pro psy je prakticky bezúdržbová.
 
Rozměry:
40 x 50 cm

Parametry:

Chladící podložka pro psy Argi 40 x 50 cm
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Velikost psa velký; střední
Značka Argi
Typ pelechu chladící
Barva modrá
Argi

Komentáře 0