Curver kontejner na 10 kg suchého krmiva pro psy Skvělá cena!!!

Curver kontejner na krmivo, který uchová granule čerstvé, suché, ochrání je před hmyzem i světlem. Skladuje se mnohem lépe než pytel, usnadní odebírání krmiva. Navíc, hladový pejsek se do něj nedostane.

603
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Curver kontejner na 10 kg suchého krmiva pro psy Skvělá cena!!!. Cena, koupit barely na krmivo pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kontejner vyrábí oblíbená společnost Curver. Je opatřen silikonovým těsněním a robustním madlem pro snadné přenášení. Horní odklápěcí víko má v sobě ještě jedno menší víčko. Velké víko se odklápí pro snadné naplnění kontejneru, malé slouží pro postupné odebírání krmiva. Aby byla zaručena co nejvyšší kvalita krmiva během skladování, umístěte kontejner na suché místo, kam nedopadají přímé sluneční paprsky. Vždy dobře dovřete víko. Snadná cesta, jak uchovat krmivo co nejdéle čerstvé a kvalitní.
 
Objem kontejneru:23 l, odpovídá 10 kg granulovaného krmiva 

Parametry:

Curver kontejner na 10 kg suchého krmiva pro psy
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Curver
Curver

Komentáře 0