DogLog výcviková stolička malá

Kód: SPDL-TARGETS

Eco friendly výcviková stolička DogLog. Skvělý pomocník pro správnou pozici pejska u nohy, koordinaci a trénink otoček, stejně tak pro příznivce clicker tréninku a shapingu. Stolička je lehká, stabilní a je vyrobena z přírodních materiálů. Se stoličkou můžete začít zábavný trénink!

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
Dostupný (Česká republika)
494
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku

DogLog výcviková stolička malá Skvělá cena!!! Cena, koupit výcvik psa v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

DogLog výcviková stolička je pomůcka pro výcvik psa. Používá se pro naučení správného přiřazení pejska k noze a dalších cviků. Ideální na koordinaci těla, trénink otoček a kopírování pohybu páníčka. Perfektní pomocník pro příznivce clicker tréninku a shapingu jako tzv. „target“ pro práci tlapek.Kromě praktického využití a kvalitního provedení oceníte také její stylový vzhled. 
Eco friendly - výcvikové stoličky DogLog jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných materiálů. Použité materiály jsou přísně vybírány s ohledem na životní prostředí i zdraví vašeho mazlíčka. 
Stolička pomůže ve výcviku i vám - spoustu chyb dělá právě páníček. Pomocí stoličky, kdy je daná jasná pozice a místo, můžete i vy docílit mnohem pochopitelnějších a pro pejska jasnějších povelů. 
 
Materiál:
MDF – slisovaný papír, bukové nožičky
 
Rozměr:
20 x 20 cm, výška 6 cm
 
Obsah balení:
 • deska stoličky
 • 4 nohy
 • samolepící gumové nožičky 
 

Parametry:

DogLog výcviková stolička malá
Sport rehabilitace, cvičení
Velikost balení 200 ÷ 400 g; 400 ÷ 900 g
Značka DogLog
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0