DogLog výcviková stolička velká Skvělá cena!!!

Eco friendly výcviková stolička DogLog. Skvělý pomocník pro správnou pozici pejska u nohy, koordinaci a trénink otoček, stejně tak pro příznivce clicker tréninku a shapingu. Stolička je lehká, stabilní a je vyrobena z přírodních materiálů. Se stoličkou můžete začít zábavný trénink!

555
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

DogLog výcviková stolička velká Skvělá cena!!!. Cena, koupit výcvik psa v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

DogLog výcviková stolička je pomůcka pro výcvik psa. Používá se pro naučení správného přiřazení pejska k noze a dalších cviků. Ideální na koordinaci těla, trénink otoček a kopírování pohybu páníčka. Perfektní pomocník pro příznivce clicker tréninku a shapingu jako tzv. „target“ pro práci tlapek.Kromě praktického využití a kvalitního provedení oceníte také její stylový vzhled. 
Eco friendly - výcvikové stoličky DogLog jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných materiálů. Použité materiály jsou přísně vybírány s ohledem na životní prostředí i zdraví vašeho mazlíčka. Stolička je posílána v rozloženém stavu. K jednoduché montáži vám postačí jen kladívko nebo cokoli na zatlučení nožiček do desky.Stolička pomůže ve výcviku i vám - spoustu chyb dělá právě páníček. Pomocí stoličky, kdy je daná jasná pozice a místo, můžete i vy docílit mnohem pochopitelnějších a pro pejska jasnějších povelů.
 
Materiál:
MDF – slisovaný papír, bukové nožičky
 
Rozměr:
30 x 30 cm, výška 10 cm
 
Obsah balení:
 • deska stoličky
 • 4 nohy
 • samolepící gumové nožičky 
 

Parametry:

DogLog výcviková stolička velká
Sport rehabilitace, cvičení
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka DogLog
DogLog

Komentáře 0