Doprava

Česká pošta

DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1199 Kč

Zásilku můžete očekávat nejpozději do 3 pracovních dnů od objednání zboží. O expedici zásilky vás budeme informovat e-mailem. Dopravce doručuje zásilky v denním režimu a předem vás bude informovat o čase doručení. Dopravní je za 59 Kč. Objednejte však zboží nad 1199 Kč a budete mít dopravu zdarma.

Platba

Kartou on-line

Objednávku zaplatíte předem přes zabezpečenou platební bránu.

Přijímáme platební karty VISA Electron, VISA, Maestro, MasterCard. Tento způsob je rychlejší než klasický bankovní převod a platbu ve většině případů vidíme okamžitě a můžeme tak vaši objednávku ihned vyexpedovat. Tato platba je bez poplatku.

Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu, kterou provozuje Global Payments. Global Payments zajistí bezpečný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dá tím pokyn k vyřízení objednávky. Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje. Přítomnost log Verified by Visa kartové společnosti Visa a MasterCard SecureCode kartové společnosti MasterCard, zaručuje bezpečnou platbu v internetovém obchodě.