Eheim sprej pro údržbu akvarijní techniky 150 ml Skvělá cena!!!

Netoxický sprej Eheim na údržbu ventilů, uzavíracích kohoutů, hadicových adaptérů, těsnicích kroužků a dalších komponentů akvarijní techniky. Vhodné také pro obtížně přístupné pomocné prostředky. Neutrální, neobsahuje CFC, neobsahuje rozpouštědla ani oleje.

366
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Eheim sprej pro údržbu akvarijní techniky 150 ml Skvělá cena!!!. Cena, koupit akvarijní potřeby v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Silikonový akvaristický sprej pro ošetření, uvolňování a rozhýbání dílů u akvarijní techniky. Komponenty, které jsou ve styku s vodou, časem ztrácejí schopnost pohybu a je třeba je uvolnit. Právě pro tyto situace je Eheim sprej určený. Po nastříkání na díl dojde po několika minutách k uvolnění. Doporučujeme i pro preventivní použití, zvláště pro vnější filtry, kohouty, ventily těsnění a podobně.
 
Objem:
150 ml 

Parametry:

Eheim sprej pro údržbu akvarijní techniky 150 ml
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Eheim
Eheim

Komentáře 0