Balanční pomůcka FitPaws ve tvaru donutu. Tento míč je vhodný pro cvičení a posilování všech partií psa. Povrch NEW TRAX zajišťuje lepší stabilitu psa, zabraňuje sklouzávání a poskytuje stimulaci neurosenzorů.

Počet
1 349
done Skladem Odešleme 21.01.2021

 • Zdarma
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

FitPaws Donut Trax 55 cm fialový Skvělá cena!!! Cena, koupit sport se psem v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

FitPaws Donut Trax 55 cm je balanční pomůcka určená pro posilování psa. Ke cvičení je tento míč vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené psí kulturisty.
 
Společně s donutem FitPaws můžete pracovat nejen na posílení psích svalů, ale i na rozvoji koordinace a posílení sebedůvěry. Je vyroben z pevného materiálu a díky úpravě TRAX je zajištěna neklouzavost povrchu. Navíc tyto výstupky stimulují neurosenzory na tlapkách.
 
FitPaws Donut Trax je stabilnější, než např. FitPaws Peanut Trax a zkušenější psi si dokáží zkoordinovat tělo tak, abyste jim nemuseli při cvičení pomáhat. U začínajících psů určitě Donut fixujte, aby se pes nezranil. Díky drobnému pohybu, který vykonává Donut pod váhou vašeho psa, bude pes donucen zapojit různé svaly pro udržení rovnováhy.
 
Díky balančním pomůckám FitPaws pomůžete svému psovi:
 • zpevnit tělo, posílit zádové svaly i svaly končetin
 • zlepšit pohybovou koordinaci
 • zlepšit zdraví a kondici
 • posílit psychickou stránku
 • budovt důvěru u štěňat
Součástí balení:
 • balanční míč Donut Trax (rozměr 55 x 33 cm)
 • pumpička
Upozornění! Jedná se o balanční pomůcku určenou pro výcvik a posilování psa. Nenechávejte si psa s pomůckou hrát, není určena pro kousání. Před použitím zkontrolujte psí drápky, u přerostlých a ostrých drápků hrozí proškrábnutí.
 
Tipy pro posilování:
 • stát předními nebo zadními packami na donutu (malá plemena psů mohou stát na pomůcce všemi packami)
 • přední packy na donut, zadními packami úkroky do stran (obejít donut, tzv. pivot)
 • sedět na donutu
 • sednout si na donut a podat packu
Návod k produktu najdete zde.
FitPaws Donut Trax 55 cm fialový
Sport rehabilitace, cvičení
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Značka FitPaws

Parametry:

FitPaws Donut Trax 55 cm fialový
Sport rehabilitace, cvičení
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Značka FitPaws
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0