Flexi Multi-Box na sáčky a pamlsky černý Skvělá cena!!!

Praktický multifunkční box pro vodítka Flexi New Comfort, New Classic, New Neon und Design ve vel. S, M a L. Do boxu můžete uložit pamlsky, klíče, peníze nebo třeba roličku sáčků na trus.

156
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Flexi Multi-Box na sáčky a pamlsky černý Skvělá cena!!!. Cena, koupit vodítka pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Praktický multifunkční box pro vodítka Flexi New Comfort, New Classic, New Neon und Design ve velikosti S, M a L. Do boxu můžete uložit pamlsky, klíče, peníze nebo třeba roličku sáčků na trus.
 
Jak poznáte, zda je box vhodný pro vaše Flexi vodítko?
Box má v horní části výčnělek, který se vsune do otvoru ve spodní části vodítka. Pokud máte vodítko, které má ve spodní části úchopu tento otvor, box k němu lze přichytit. Otvor k jiným účelům neslouží. 

Parametry:

Flexi Multi-Box na sáčky a pamlsky černý
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa střední; velký; malý
Značka Flexi
Typ vodítka doplňky k vodítku
Barva černá, šedá
Flexi

Komentáře 0