Kategorie: Granule a B.A.R.F.

Aktivní filtry

Koupit Granule pro psy v Praze: cena, recenze, prodej.

Vyberte si to nejlepší krmivo pro Vašeho čtyřnohého psího kamaráda

Výběr kvalitních granulí pro psy je velmi důležitý pro celkové zdraví a vitalitu každého jedince. Proto při výběru krmiva dbejte na individuální potřeby svého psa. 

Zoohit nabízí širokou škálu krmení pro psy různých značek, např. Brit Care, Eukanuba, Royal Canin Size, Purina Pro Plan a Taste of the Wild.

Tyto prémiové značky vyvinuly díky dlouholetým výzkumům lahodné receptury kvalitních granulí pro psy obsahujících všechny životně důležité živiny a vitamíny. Mnoho značek nabízí celou řadu krmiv pro psy všech plemen, věkových kategorií, velikostí a životních stylů a se specifickými výživovými požadavky. V našem sortimentu naleznete více než 40 značek krmiv, které nabízí kvalitní granule pro psy.

Zde naleznete několik tipů, jak vybrat nejvhodnější krmivo pro Vašeho psa:

Věk a velikost psa:

Správná výživa by měla odpovídat potřebám určité věkové kategorie psa. Např. štěňata v růstové fázi vyžadují zvýšený přísun energie, zejména v prvních pěti měsících věku. Pro správný vývoj a růst potřebují optimální přísun vápníku, bílkovin a základních živin. Psí senioři naopak potřebují krmení s vysokým obsahem vlákniny a se sníženým množstvím kalorií pro prevenci obezity. Dospělí psi mají různé potřeby v závislosti na jejich životním stylu a aktivitách. Při výběru vhodného krmiva je také potřeba brát v úvahu velikost psa – malí a velcí psi mají rozdílné fyziologické potřeby. Menší psi například vyžadují stravu se zvýšeným obsahem energie. Velikost granulí je také pro každé plemeno jiná. Některé značky klasifikují krmiva podle velikosti psa, např. Royal Canin Size, které nabízí nejlepší granule pro psy různých velikostí. 

Granule nebo konzervy?

Jednou z výhod granulí je, že posilují chrup zvířete a lze je použít i jako pamlsek při výcviku. Kvalitní granule pro psy take dodávají veškeré živiny a vitamíny potřebné k celkovému zdraví a vitalitě. Granule jsou vhodné také v případě, že necháte Vašeho psa doma samotného. Pes tak může krmivo konzumovat postupně během celého dne. Dbejte na to, aby měl Váš pes dostatek čerstvé vody. Šťavnaté krmivo v konzervách můžete smíchat se suchým a dodáte tak vašemu psovi dodatečnou hydrataci. 

Kompletní nebo doplňkové krmivo?

Kompletní krmiva obsahují všechny životně důležité živiny potřebné pro udržení dobré kondice a zdraví zvířete. Kompletní krmivo není třeba doplňovat další potravou. Váš pes dostane optimální množství energie a kalorií. 

Speciální potřeby:

Posuďte zdravotní stav Vašeho psa. Trpí Váš pes zažívacími potížemi, kožními problémy nebo onemocněními pohybového aparátu? Je alergický? Řešením jsou speciální dietní krmiva určená pro zmírnění příznaků těchto onemocnění. 

V naší široké nabídce naleznete ty nejlepší granule pro všechny psy. Prohlédněte si naši nabídku kvalitních granulí pro psy za výhodné ceny - granule pro psy akce

Jestli máte doma nového pejska, hledáte pro něj ty nejvhodnější granule a nevíte si rady, přečtěte si naše doporučení. Třeba mezi speciálními krmivy pro štěňata, jako napr. Brit Care Puppy nebo Royal Canin Starter a Junior naleznete to pravé pro Vašeho pejska.