Hill's PD Canine h/d 5 kg

Kód: SP4357R

Veterinární dieta Hill's PD Canine h/d je krmivo určené především pro péči o srdíčko. Pomáhá udržovat normální krevní tlak, minimalizuje zadržování tekutin, pomáhá doplňovat živiny psům užívajícím diuretika. Má nízký obsah sodíku a naopak hodně L-karnitinu a taurinu.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
done Dostupný (Česká republika)
949
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku

Hill's PD Canine h/d 5 kg Skvělá cena!!! Cena, koupit veterinární diety pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Veterinární dieta Hill's PD Canine h/d je krmivo určené především pro péči o srdíčko. Pomáhá udržovat normální krevní tlak, minimalizuje zadržování tekutin, pomáhá doplňovat živiny psům užívajícím diuretika. Má nízký obsah sodíku a naopak hodně L-karnitinu a taurinu. 
 
Složení:
Kukuřice celozrnná, vepřovýý tuk, izolát sójových bílkovin, kuřecí vedlejší produkty, kuřecí játra, kyselina mléčná, vaječné produkty, prášková celulóza, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, Lysin, vitaminy (přísada vitaminu E, L-ascorbyl-2-polyfosfát (zdroj vitaminu C), dodatek niacinu, thiaminmononitrát, dodatek vitaminu A, pantotenát vápníku, dodatek vitaminu B12, hydrochlorid pyridoxinu,Vitamín D3), taurin, minerály (železnatý síran, oxid zinečnatý, síran měďnatý, oxid manganatý, jodičnan vápenatý, selenitát sodný), DL-methionin, oxid hořečnatý, L-karnitin, smíšené tokoferoly pro čerstvost, Beta-karoten  
 
Jakostní znaky:
Bílkoviny 18,5 %, tuk 20,6 %, vláknina 1,9 %, sacharidy / NFE 54,5 %, vápník 0,70 %, fosfor 0,53 %, sodík 0,08 %, draslík 0,80 %, hořčík 0,122 %, taurin 0,14 %, vitamín C 255 ppm, vitamin E 606 IU / kg 
 
100% garance spokojenosti Hill's - pokud nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vraťte nespotřebované množství krmiva (min. 75 % obsahu balení). Dostanete zpět plnou cenu a nebo Vám krmivo vyměníme za jiné.
 
Podmínky 100% garance spokojenosti:
 • Vrácení peněz je možné, pokud zákazník vrátí alespoň 75% původního množství krmiva v originálním balení.
 • Spolu s vráceným krmivem předá vyplněný formulář 100% garance a účtenku.
 • To vše předá v obchodě/ordinaci, kde krmivo zakoupil.
 • Obchod/Ordinace vyplní část karty určené pro vyplnění prodejním místem a spolu s krmivem, formulářem od zákazníka a účtenkou odešle či předá svému velkoobchodníkovi.
 • Zákazníkovi bude vrácena celá částka, za kterou koupil krmivo, z  něhož vrací minimálně 75%. 
 

Parametry:

Indikace srdeční potíže
Typ diety granule
Velikost balení 3 ÷ 10 kg
Značka Hill’s
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0