Hřeben Ferplast středně jemný pro psy 20 cm Skvělá cena!!!

Hřeben Ferplast s pogumovanou rukojetí a 24 středně jemnými zuby. Je ideální zejména pro středně dlouhou až dlouhou srst. Hřeben je vhodné použít k rozčesání srsti před samotným kartáčováním nebo koupáním.

143
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Hřeben Ferplast středně jemný pro psy 20 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit hřebeny a kartáče pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Hřeben je vhodný zejména pro střednědlouho až dlouhosrstá plemena psů. U těchto psů je důležitá pěče nejen kartáčem, ale i hřebenem kvůli zacuchávání srsti.
 
Péče o dlouhou srst:
Každé česání by mělo začít hřebenem. Až po rozčesání hřebenem by měl být použit kartáč nebo hrablo. Záleží na srsti psa. Při péči se zaměřte zejména na oblast uší, ocasu, břicha a spodních nohou. V těchto místech bývá srst nejvíce zacuchána. 
 
Rozměry hřebenu:20 x 4,3 cm
 

Parametry:

Hřeben Ferplast středně jemný pro psy 20 cm
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Ferplast
Druh kartáče hřeben
Ferplast

Komentáře 0