Hurtta lanové vodítko Weekend Warrior korálové 8 mm

Dokonale komfortní a praktické vodítko Hurtta Weekend Warrior. Kulaté lanko je mimořádně pevné, neoprenové madlo je měkké a vyztužené. Hurtta Weekend Warrior je vodítko pro všechny aktivní pejskaře, kteří ocení jeho praktičnost, kvalitu i pevnost.

Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
797
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Payment
Nebo
Platba na dobírku

Hurtta lanové vodítko Weekend Warrior korálové 8 mm Skvělá cena!!! Cena, koupit vodítka pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Vodítko Hurtta Weekend Warrior je určeno pro každodenní procházky a dobrodružství se psem. Vyrábí se stejnou tkací technikou jako horolezecká lana. Má nízkou hmotnost a dopřeje vám pocit pohodlí i s neposedným chlupáčem. Vodítko se vyrábí z nejkvatlitnějších moderních materiálů, díky tomu je extrémně odolné a spolehlivé. Reflexní 3M prvky zvyšují bezpečnost díky větší viditelnosti ve tmě. Měkká neoprenová rukojeť je vyztužena pevným páskem, zajišťuje tak dlouhou životnost. Lehké kovové komponenty z ušlechtilé oceli dodávají vodítku dokonalý vzhled a zvyšují celkovou životnost.
 
Trvanlivost kritických bodů na vodítku je zajištěna speciálním šitím a byla testována zkouškami tahem, které vyhovují normě SFS-EN ISO 13934-1.
Pevnost v tahu nejméně 6x větší než u běžných lanových vodítek.
Svítivost reflektorů je 400-500 lx / m2.
 
Rozměry vodítka: 180 cm, průměr lanka 8 mm. Vhodné pro psy o hmotnosti 15-30 kg.
 

Parametry:

Hurtta lanové vodítko Weekend Warrior korálové 8 mm
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa střední; malý
Značka Hurtta
Typ vodítka kulaté
Barva červená
Hurtta

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0