Hurtta lanové vodítko Weekend Warrior korálové 8 mm Skvělá cena!!!

Dokonale komfortní a praktické vodítko Hurtta Weekend Warrior. Kulaté lanko je mimořádně pevné, neoprenové madlo je měkké a vyztužené. Hurtta Weekend Warrior je vodítko pro všechny aktivní pejskaře, kteří ocení jeho praktičnost, kvalitu i pevnost.

797
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Hurtta lanové vodítko Weekend Warrior korálové 8 mm Skvělá cena!!!. Cena, koupit vodítka pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Vodítko Hurtta Weekend Warrior je určeno pro každodenní procházky a dobrodružství se psem. Vyrábí se stejnou tkací technikou jako horolezecká lana. Má nízkou hmotnost a dopřeje vám pocit pohodlí i s neposedným chlupáčem. Vodítko se vyrábí z nejkvatlitnějších moderních materiálů, díky tomu je extrémně odolné a spolehlivé. Reflexní 3M prvky zvyšují bezpečnost díky větší viditelnosti ve tmě. Měkká neoprenová rukojeť je vyztužena pevným páskem, zajišťuje tak dlouhou životnost. Lehké kovové komponenty z ušlechtilé oceli dodávají vodítku dokonalý vzhled a zvyšují celkovou životnost.
 
Trvanlivost kritických bodů na vodítku je zajištěna speciálním šitím a byla testována zkouškami tahem, které vyhovují normě SFS-EN ISO 13934-1.
Pevnost v tahu nejméně 6x větší než u běžných lanových vodítek.
Svítivost reflektorů je 400-500 lx / m2.
 
Rozměry vodítka: 180 cm, průměr lanka 8 mm. Vhodné pro psy o hmotnosti 15-30 kg.
 

Parametry:

Hurtta lanové vodítko Weekend Warrior korálové 8 mm
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa střední; malý
Značka Hurtta
Typ vodítka kulaté
Barva červená
Hurtta

Komentáře 0