Hurtta postroj Casual červený 60 cm

Komfortní a snadno obléknutelný postroj Hurtta Casual. Je vyroben pro každodenní aktivity. Díky neoprenovému posltrování skvěle sedí, netlačí a netahá srst. Kovové očko, odolná karabina a reflexní prošívání zajistí spolehlivost a bezpečí za každé situace.

Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
1 012
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Payment
Nebo
Platba na dobírku

Hurtta postroj Casual červený 60 cm Skvělá cena!!! Cena, koupit postroje pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Pevný polstrovaný postroj Hurtta Casual je vhodný pro každodenní procházky a aktivity všech psů. Lehce se nasazuje a při nošení je pohodlný. Obvod hrudníku lze nastavit podle vašeho psa. Neoprenové polstrování je poskytuje skutečný komfort, rychle schne a je trvanlivé.
 
Hlavní přednosti postroje Hurtta Casual:
 • efektivní 3M reflexní prvky zvyšují viditelnost ve tmě
 • skvělý střih, který sedne každému pejskovi
 • nízká hmotnost 
 • snadné a rychlé nasazení a zapnutí
 • spolehlivý jednoduchý postroj pro každodenní aktivity
 • nastavitelný hrudní popruh
 • velmi příjemný
 • kovové očko pro připnutí vodítka
Velikosti postrojů Hurtta Casual:
 Velikost postroje
 Obvod krku
Obvod hrudníku 
 60 cm
 48 cm
 50-60 cm
 70 cm
 55 cm
 60-70 cm
 80 cm
 62 cm
 70-80 cm
 
 

Parametry:

Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa střední; velký
Značka Hurtta
Typ postroje rychlozapínací
Barva červená
Hurtta

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0