Inodorina desinfekční čistič s vůní mošusu 1 l

Kód: SP2404-12331

Inodorina Magic Home je bezpečný desinfekční prostředek vhodný pro mytí podlah a všech omyvatelných povrchů, jako je nábytek, přepravky nebo kotce. Respektuje citlivý čich i kůži zvířat, je zcela bezpečný a navíc, má příjemnou vůni mošusu.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
done Dostupný (Česká republika)
149
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku

Inodorina desinfekční čistič s vůní mošusu 1 l Skvělá cena!!! Cena, koupit vše pro úklid v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Ideální pomocník do domácnosti se zvířaty. Vhodný pro všechny typy podlah a omyvatelných povrchů. Inodorina Magic Home je mycí prostředek s parfémovaným a dezinfekčním účinkem, ideální pomocník do domácnosti se zvířaty. Možnost použít k dezinfekci boxů, kotců, boudy a plastových pelíšků. Respektuje citlivý čich i kůži zvířat, nedráždí a přesto spolehlivě čistí.
 
Hlavní přednosti čističe Inodorina:
 • eliminace zápachu v domácnosti se zvířaty 
 • vysoká kvalita výrobků
 • speciálně vyvinuto pro domácnosti se zvířaty
 • produkty si zakládají na vůních a esenciálních olejích, které respektují citlivou pokožku a čich zvířat
 • určeno pro úklid, dezinfekci a eliminaci zápachu v domácím prostředí 
 
Návod k použití:
Vysoce koncentrovaný mycí prostředek. Ředí se vodou (1 % -10 % koncentrátu) v závislosti na stupni znečištění a požadované intenzitě vůně. Neoplachujte. Možno nanést neředěné přímo na houbičku a skvrnu vyčistit, poté opláchnout.
Nepoužívejte k jiným účelům, než je mytí podlah a omývání předmětů. Řiďte se pokyny k používání. 
 

Parametry:

Inodorina desinfekční čistič s vůní mošusu 1 l
Úklidové prostředky čističe
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Inodorina
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0