Inodorina rukavice pro čištění srsti s vůní pudru 5 ks Skvělá cena!!!

Inodorina jednorázové rukavice pro čištění a osvěžení srsti psů a koček. Jsou skvělou doplňkovou péčí pro komfortní vyčištění od prachu, menších nečistot, pro suché umytí srsti mezi jednotlivými koupelemi. Jemná vůně pudru.

168
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Inodorina rukavice pro čištění srsti s vůní pudru 5 ks Skvělá cena!!!. Cena, koupit šampony a kondicionéry pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Inodorina jednorázové rukavice pro čištění a osvěžení srsti psů a koček. Jsou skvělou doplňkovou péčí pro komfortní vyčištění od prachu, menších nečistot, pro suché umytí srsti mezi jednotlivými koupelemi. Jemná vůně pudru. Čisticí rukavice je určena pro péči a čistění srsti koček, psů, koťat a štěňat. Umožňuje důkladné vyčištění bez potřeby vody. Může být používáno pravidelně, udržuje srst čistou, lesklou a voňavou.
 
Hlavní přenosti:
 • eliminace zápachu v domácnosti se zvířaty 
 • produkty si zakládají na vůních a esenciálních olejích, které respektují citlivou pokožku a čich zvířat
 • určeno pro očištění, dezinfekci a eliminaci zápachu
Návod k použití:
Pomalu odlepte přelepku obalu a vyjměte rukavici, přelepku opět přilepte. Rukavici si jednoduše navlékněte a přejíždějte po ni proti srsti zvířete. Nechte srst uschnout a následně učešte. Nepoužívejte rukavici na otevřené rány.
 
Balení:5 ks jednorázových rukavic napuštěných pečujícím roztokem
 

Parametry:

Inodorina rukavice pro čištění srsti s vůní pudru 5 ks
Typ péče vlhčené ubrousky; deodorizační
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Inodorina
Inodorina

Komentáře 0