Inodorina ubrousky na oči a uši s vůní heřmánku 15 ks Skvělá cena!!!

Ubrousky Inodorina s heřmánkem umožní šetrné čištění očí i uší kdekoli se právě nacházíte. Praktické balení ubrousků napuštěných pečujícím roztokem, který čistí, ale nedráždí. Vhodné pro kočky, psy, koťata i štěňata. Ideální i k pravidelné péči.

44
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Inodorina ubrousky na oči a uši s vůní heřmánku 15 ks Skvělá cena!!!. Cena, koupit oči, uši, drápky, zuby v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Vlhčené čisticí ubrousky s heřmánkem pro kočky, psy a jejich mláďata. Speciálně určeny pro čistění a hygienu očí a uší - respektují přirozené pH. Vysoká kvalita výrobků, bez obsahu parabenů, speciálně vyvinuty pro domácnosti se zvířaty. Produkty si zakládají na vůních a esenciálních olejích, které respektují citlivou pokožku a čich zvířat. Péče o vaše mazlíčky může být nyní hračkou. 
 
Balení:15 ks 

Parametry:

Inodorina ubrousky na oči a uši s vůní heřmánku 15 ks
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Inodorina
Výběr péče pro oči, oční okolí; uši, ušní okolí; ubrousky
Inodorina

Komentáře 0