Intenzivní balzám na kůži 75 ml Skvělá cena!!!

295
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Intenzivní balzám na kůži 75 ml Skvělá cena!!!. Cena, koupit spreje a čističe v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Vysoce účinný přípravek z přírodních surovin k ošetření a ochraně zatěžované hladké kůže. Oživuje barvy, kůži intenzivně regeneruje a zabraňuje vysychání, zvyšuje její odolnost vůči působení vody.

Pro dokonalý vzhled kožených obojků, vodítek i postrojů z hladké kůže doporučujeme pravidelné používání, a to zejména miluje-li pejsek pohyb ve vodě.

Použití: Před použitím vyzkoušejte na malé ploše, která není vidět. Kůži měkkým kartáčkem zbavte nečistot. Přípravek naneste na měkký hadřík a rovnoměrně roztírejte krouživými pohyby na kůži a nechte působit. Nevstřebaný tuk setřete a kůži přeleštěte.

Složení:

 • minerální olej
 • řepkový olej
 • karnaubský a včelí vosk
 • parfém

Německý rodinný podnik Hunter vyrábí světoznámé hand-made vybavení pro psy v nejvyšší kvalitě, a tak si vždy můžete být jistí, že jste si dobře vybrali. Odolné materiály, nadčasový design a poctivá ruční práce z Hunteru vytvořily jednu z nejoblíbenějších značek pro milovníky psů, jejíž vychytávky vám budou dělat radost po dlouhé roky.

Customers who bought this item also bought

Skvělá cena!!!

Hunter

Olej z přírodních surovin k ošetření a ochraně hladké kůže. Oživuje barvy, kůži regeneruje a zvyšuje její odolnost vůči působení vody. Jeho pravidelným...
Cena 410
Dostupný

Komentáře 0