Kapsa Piña Skvělá cena!!!

 •  vyrobeno v Česku
 •  ruční výroba
 •  eco-friendy materiál
569
Barva
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kapsa Piña Skvělá cena!!!. Cena, koupit látkové obojky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kapsa na pamlsky nebo sáčky na hovínka, pamlskovník.

Ruční výroba v České republice z etických materiálů.

Vypadá jako kůže, ale kůže to není! Piñatex je nový materiál, který má vlastnosti kůže, ale přitom se vyrábí z ananasových vláken. Ty jsou odpadním materiálem na ananasových farmách a teď konečně získala své nové využití. Výrobky z Piñatexu jsou skvělou volbou pro vegany a milovníky zvířat. Při výrobě této látky není zapotřebí dodatečná voda, zemědělská plocha, hnojiva ani pesticidy. Je to prostě dokonalý eco-friendy materiál!

Kapsa Piña je navržená jako stylový doplněk, který pojme pamlsky, sáčky na hovínka nebo jiné drobné vybavení, které se hodí při procházkách s vaším psem. 80 Kč z prodeje každé kapsy putuje na podporu útulků pro psy. K dispozici ve dvou barevných provedeních. Pro dokonalý výsledek kombinujte s dalšími vychytávkami z kolekce Piña.

Materiál
Piñatex
Velikost
14 x 11 cm

Česká manufaktura Funky Dog byla založená v roce 2015 designérkou Katarinou Královou. Překrásné a kvalitní vybavení pro psy vzniká v tradiční české dílně. Všechny hand-made vychytávky od Funky Dog jsou ušité z eco-friendly a etických materiálů a výtěžek z jejich prodeje putuje na podporu psích útulků.

Komentáře 0