Karlie chladící podložka pro psa (kapky) vel. L Skvělá cena!!!

Léto bude v pohodě! Pro horké letní dny, kdy se těžko hledá chládek, mějte po ruce chladící podložku Karlie. Díky speciální gelové náplni chladí několik hodin i bez vkládání do chladničky. Váš chlupáč si ji zamiluje, užijete ji doma, v autě i na dovolené.

688
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Karlie chladící podložka pro psa (kapky) vel. L Skvělá cena!!!. Cena, koupit pelíšky a pelechy pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Chladící podložka nabízí domácím mazlíčkům příjemně chladné místo k odpočinku. Chladicího účinku dosáhnete bez chladničky. Vnitřní gel ochlazuje celé hodiny a zůstává pružný, takže pohodlí při ležení zaručujeme! Podložku oceníte nejen v horkém létě, ale i po tréninku nebo při sportu. Ideální pro pejsky i kočky nejen na doma, ale i do auta nebo do klece. Podložka je měkká a pružná, hravě ji sbalíte a přenesete, kam je právě potřeba. 
Horní část má dekor kapek vody, spodní část je jednobarevná modrá.
Pevný materiál odolá drápkům při běžné chůzi. Nenechte tak pejska nebo kočku podložku zbytečně škrábat nebo kousat - mohlo by dojít k porušení obalu a tím i funkci podložky.
 
Velikosti chladících podložek Karlie:
 Velikost
 Délka 
 Šíře
 XS
 35 cm
 20 cm
 S
 50 cm
 40 cm
 L
 90 cm
 50 cm
 

Parametry:

Karlie chladící podložka pro psa (kapky) vel. L
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Karlie
Velikost psa střední; velký
Typ pelechu chladící
Barva modrá
Karlie

Komentáře 0