Karlie interaktivní dřevěná hračka pro hlodavce 6 kostek Skvělá cena!!!

Každá hlavička může přemýšlet! Dřevěná interaktivní hračka je skvělým nástrojem zábavy. Bez práce nejsou koláče, takže to bude chtít trochu potrápit mozkové závity, aby na konci čekala skvělá odměna.

434
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Karlie interaktivní dřevěná hračka pro hlodavce 6 kostek Skvělá cena!!!. Cena, koupit domky a kolotoče pro hlodavce v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Interaktivní hračky nabízejí skvělý způsob jak svého mazlíčka zabavit a něčemu přiučit. Bude muset trochu přemýšlet, aby hlavolam vyřešil a dostal se k odměně. Zkrátka bez práce nejsou koláče.
 
Hračka se skládá z 6 dřevěných kostek, do kterých umístíte libovolné pamlsky. Každá kostka má lano, pomocí kterého ji zvíře povytáhne a objeví odměnu. Díky otvorům jsou odměny dobře cítit a zvířátko se bude snažit k nim dostat.
 
Rozměr: 37,5 x 8,5 x 6,5 cm.

Parametry:

Karlie interaktivní dřevěná hračka pro hlodavce 6 kostek
Určeno pro králíka; morče; myši a potkany; činčilu; fretku
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Značka Karlie
Karlie

Komentáře 0