Krmíte paštikami? V tom případě se Kippy stane vaší oblíbenou značkou. Obsahuje pouze kvalitní rybí maso, rýži, mrkev a trochu oleje. To je vše. Je kompletním krmivem, hodí se i jako doplněk ke granulím. Porcí kvalitního masíčka nikdy nic nezkazíte.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
26
done Skladem Odešleme 30.11.2020
 • +79 Kč
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79 Kč
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99 Kč
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Kippy Dog Paté s rybou, rýží a mrkví 150 g Skvělá cena!!! Cena, koupit masové konzervy a kapsičky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Krmíte paštikami? V tom případě se Kippy stane vaší oblíbenou značkou. Obsahuje pouze kvalitní rybí maso, rýži, mrkev a trochu oleje. To je vše. Je kompletním krmivem, hodí se i jako doplněk ke granulím. Porcí kvalitního masíčka nikdy nic nezkazíte. Vyrobeno v Itálii. 
 
Složení:
Produkty živočišného původu, ryba 26 %, obiloviny (rýže 4,1 %) zelenina (mrkev 4,1 %), rostlinné oleje a tuky.
 
Analytické složky:
Vlhkost 80 %, hrubé bílkoviny 9 %, hrubé oleje a tuky 6 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,5 %.
 
Doplňkové látky v 1 kg:
Vitamin A 3000 IU, Vitamin D3 30 IU, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 16 mg, železo (síran železnatý pentahydrát) 6,5 mg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 0,1 mg.
 

Parametry:

Kippy Dog Paté s rybou, rýží a mrkví 150 g
Stáří psa dospělý pes
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Kippy
Velikost psa malý; střední
Určení běžná aktivita
Kvalita superprémiové
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0