Kniha Dogdancing - Kateřina Lerlová Skvělá cena!!!

Tancování se psem, čili dogdancing, se stává u nás stále populárnějším kynologickým sportem. Z knihy se dozvíte něco o sportu, přípravě na něj, ale i užitečné typy pro běžné cvičení s vašimi psími parťáky.

277
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Dogdancing - Kateřina Lerlová Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kniha Dogdancing nás seznamuje se stále populárnějším sportem, kterému se věnují majitelé různých plemen i kříženců. Tanec se psem, jak zní český překlad, je sport, ve kterém se soutěží i na mezinárodní úrovni.
 
V této u nás první publikaci seznamuje autorka začínající tanečníky nejen s figurami, ale radí, jak vůbec s tímto sportem začít a připravit tak mnoho zábavy jak pro nás, tak pro svého čtyřnohého mazlíčka. Informace pro vás budou užitečné, ať už máte v plánu se svým pejskem stát na stupních vítězů a nebo si jen tak pro radost doma učit cviky, které podpoří váš vztah.
 
Autor: Kateřina Lerlová
Počet stran: 176
Pevná vazba velikost: A5
ISBN:  978-80-7428-048-1
 
 

Parametry:

Kniha Dogdancing - Kateřina Lerlová
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0