Kniha Génius i popleta - Denise Fenziová Skvělá cena!!!

Díky knize Génius i popleta naučíte svého psa, aby povely, které zvládá doma na výbornou, uměl splnit i v náročném prostředí, jako je například park plný psích kamarádů.

325
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Génius i popleta - Denise Fenziová Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností
Známe to všichni – na vodítku, na cvičišti nebo v klidu našeho domova náš pes zvládá sedni a zůstaň naprosto perfektně. Ale jakmile po něm chceme totéž na ulici, v parku nebo při soutěži, tak našim povelům nevěnuje nejmenší pozornost. Co s tím? Odpověď najdeme v knize trenérky Denisy Fenziové Génius i popleta. Na svých výcvikových seminářích, z nichž tato kniha vychází, se totiž soustředí právě na fázi generalizace, tj. přenesení naučeného chování do prostředí s větší škálou rušivých vlivů, zkrátka do každodenní praxe. S pomocí jejích rad a postupů můžete svého psa naučit, aby vás poslouchal (skoro) vždy a všude, a ne jenom v situacích, kdy je ve známém prostředí a kolem se neděje vůbec nic zajímavého.
 
Autor: Denisa Fenziová
Počet stran: 160
Pevná vazba velikost: A5
ISBN: 978-80-7428-280-5

Parametry:

Kniha Génius i popleta - Denise Fenziová
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0