Kniha Jak trénovat nemožného psa - Jane Killionová Skvělá cena!!!

Máte doma psa, kterého není jednoduché cokoli naučit? Přijde vám to až nemožné? Pročtěte si knihu Jak trénovat nemožného psa a třeba změníte názor.

361
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Jak trénovat nemožného psa - Jane Killionová Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kniha Jak trénovat nemožného psa aneb I prasátka mohou létat vám změní pohled na moho psů. Někteří majitelé mají pocit, že jejich psy není možné naučit na přivolání nebo různé jiné cviky. Ale je to opravdu tak nereálné?
 
Proč nad vaším psem lámat hůl, když vám ji může aportovat? Někteří psi (nebo dokonce celá psí plemena) jsou řadou chovatelů a cvičitelů psů považováni za nevycvičitelné. Máte i vy doma psa, který je chytrý, umí si poradit v problematických situacích a je dost tvrdohlavý na to, aby dosáhl toho, co chce, ale když dojde na to něco ho naučit, chová se jako přitroublý paličák? Tak tahle kniha je právě pro vás. Dozvíte se v ní, jak váš pes myslí, co ho zajímá a co na něj zabírá. Ukáže vám, jak vašeho „moulu“ naučit věcem, o nichž jste si mysleli, že je zvládnou jenom border kolie nebo zlatí retrívři. Autorka knihy vám poradí, co dělat, aby se váš pes sám snažil změnit své chování a vy ho přitom nemuseli přecpávat motivačními pamlsky.
 
Kniha jako tahle se čte jedním dechem. Nečekejte spoustu cizích slov, kterým byste nerozumněli. Právě naopak, vše je popsáno velmi dobře a tak, aby porozuměl i úplný začátečník, který má svého prvního psa. Přesto je kniha plná důležitých informací, na které by neměli zapomínat ani zkušení majitelé a chovatelé a které je občas vhodné si oživit.
 
Autor: Jane Killionová
Počet stran: 208
Pevná vazba velikost: A5
ISBN: 978-80-7428-117-4

Parametry:

Kniha Jak trénovat nemožného psa - Jane Killionová
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0