Kniha Konejšivé signály - Turid Rugaas Skvělá cena!!!

I psi komunikují neverbálními signály, ale výrazně jinými než my a proto těm našim psům moc dobře nerozumíme. Konejšivé signály jsou právě neverbální projevy, kterými psi předcházejí konfliktům a agresi.

240
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Konejšivé signály - Turid Rugaas Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji a zmapovala jeho možné využití při výchově psa a cvičitelské praxi. Výsledky její práce, prezentované na četných přednáškách a kurzech, se dočkaly značného ohlasu a vzbudily zájem kynologů na celém světě. Kniha shrnuje veškeré její poznatky o konejšivých signálech a naučí čtenáře, jak lépe porozumět psům a jak tyto signály používat při komunikaci s nimi.
 
Autor: Turid Rugaas
Počet stran: 100
Pevná vazba velikost: A5
ISBN: 978-80-86523-80-4

Parametry:

Kniha Konejšivé signály - Turid Rugaas
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0