Kniha Neznám druhé takové zvíře, jako je pes - František Šusta Skvělá cena!!!

Knihu Neznám druhé takové zvíře, jako je pes, napsal František Šusta nejen jako poděkování psům, kteří jsou nám nejoddanějšími přáteli, ale také pro nás, lidi, abychom i my uměli psům dopřát po našem boku ten nejlépe prožitý život.

313
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Neznám druhé takové zvíře, jako je pes - František Šusta Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v Zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se krom exotů začal věnovat i psům, užasl nad oddaností a tolerancí, kterou projevují ve vztahu ke svým páníčkům. Tyto vlastnosti na jednu stranu ohromně usnadňují jejich trénink, ale na druhou stranu může nerespektování psích specifik a pouhé bezmyšlenkovité aplikování výcvikových metod, byť pozitivních, vést k tomu, že náš pes prožije život plný frustrace a osamění, obklopený pamlsky, ale bez svého člověka. Tato kniha proto není jenom holdem nejlepšímu příteli člověka, ale také návodem, jak se při výchově a výcviku vašeho psa podobným chybám vyhnout."Tuto knížku jsem napsat musel, už kvůli pocitu, že ji psům dlužím. A také proto, že neznám druhé takové zvíře, jako je pes!"
František Šusta
 
Autor: František Šusta
Počet stran: 160
Pevná vazba velikost: A5
ISBN: 978-80-7428-312-3

Parametry:

Kniha Neznám druhé takové zvíře, jako je pes - František Šusta
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0