Kniha Poslušnost i bez vodítka - Leslie McDevittová Skvělá cena!!!

Vídáte na procházkách psy na volno a říkáte si, že je škoda, že toho svého nemůžete pustit? S knihou Poslušnost i bez vodítka získáte tipy jak to zvládnout, abyste se mohli na pejska spolehnout za každé situace.

361
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Poslušnost i bez vodítka - Leslie McDevittová Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Vážení chovatelé psů, chcete vědět, jak proměnit roztěkanost v soustředění a stresovaný uzlíček nervů v psa, který je uvolněný a věří si? A to všechno stoprocentně pozitivními metodami? Leslie McDevittová vám poradí, jak na to. S pomocí jejích rad dokážete vycvičit svého psa tak, aby na něj bylo spolehnutí v problematických situacích, ať už ho stimulují nebo stresují, a to i bez vodítka!
 
Autor: Leslie McDevittová
Počet stran: 240
Pevná vazba velikost: A5
ISBN: 978-80-7428-121-1

Parametry:

Kniha Poslušnost i bez vodítka - Leslie McDevittová
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0