Kniha Restartujte svého psa - Pat Millerová Skvělá cena!!!

Dejte svému psovi druhou šanci na prvotřídní život! S knihou Restartujte svého psa můžete pomoci nejen pejskům adoptovaným ze špatných podmínek, ale i těm, kteří si život užívají po svém, ale jejich chování je pro vás problematické.

482
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Restartujte svého psa - Pat Millerová Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Jak už podtitul napovídá, v knize Restartujte svého psa se Pat Millerová zaměřila na to, jak dát psovi druhou šanci na plnohodnotný život. A nejde jenom o psy nalezené, zachráněné, zděděné nebo z útulku – nový start potřebuje i pes, jehož chování nebylo řádně formováno a jeho problémy řešeny, takže z něj místo příjemného společníka vyrostla neřízená střela, která své okolí obtěžuje, děsí, nebo dokonce ohrožuje.
 
V knize se dozvíte vše podstatné o tom, jak v takové situaci postupovat – od analýzy stávajícího chování přes výběr nejvhodnější cesty k nápravě až po rady, čeho se vyvarovat a čeho se držet, abychom vzniku problémového chování u psa předešli.
 
Autor: Pat Millerová
Počet stran: 280
Pevná vazba velikost: A5
ISBN: 978-80-7428-210-2

Parametry:

Kniha Restartujte svého psa - Pat Millerová
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0