Kniha Shaping - Susan Garettová Skvělá cena!!!

V knize Shaping se dozvíte nejen, co se pod tímto slovem skrývá za metodu výcviku, ale i spoustu dalších rad zejména pro agiliťáky. Susan Garrett zde vypisuje své zkušenosti a znalosti, které získala při výcviku nejen svých psů.

361
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Shaping - Susan Garettová Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kniha Shaping - i váš pes může být šampion od kanadské cvičitelky Susan Garrett je určena všem začínajícím i pokročilým agiliťákům. Můžete se ptát, co vlastně v knize Shaping najdete. Je to kniha o agility? Je to kniha o klikru? Je to životopis jedné border kolie? Jsou to tréninkové zápisky úspěšné trenérky? Je to metodologie nácviku agility překážek? Odpověď na všechny otázky zní: „Ano“. Susan Garrett si jednou pořídila border kolii a rozhodla se formovat její agility kariéru pomocí klikru a dalších pozitivních metod. V knize najdete vysvětlení klikr tréninku i jakými hrami můžete vychovat budoucího agiliťáka. Dále v knize najdete metody učení jednotlivých překážek a kompletní tréninkový plán.
 
Autor: Susan Garrett
Počet stran: 208
Pevná vazba velikost: A5
ISBN: 978-80-7428-171-6

Parametry:

Kniha Shaping - Susan Garettová
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0