Kniha Štěkání, zvuk psí řeči - Turid Rugaas Skvělá cena!!!

Každý pes štěká, některý více, některý méně a některý dokonce jen velmi výjimečně. Všichni ale zvukové projevy mají a autorka knihy Štěkání, zvuk psí řeči se pokusí vám nastínit, co tyto projevy znamenají a jak jim porozumět.

180
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kniha Štěkání, zvuk psí řeči - Turid Rugaas Skvělá cena!!!. Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Štěkání je vlastní všem psům, je to jeden ze způsobů, jak spolu psi komunikují. Máte doma pejska, který bez ustání štěká? Když je doma sám nebo když na procházce vidí jiného psa? Třeba zrovna vám dá knížka Štěkání, zvuk psí řeči odpovědi na to, proč ten pejsek pořád štěká.
 
Norská chovatelka a cvičitelka psů Turid Rugaas, která zmapovala a začal jako první v praxi užívat tzv. konejšivé signály, publikuje v knize Štěkání, zvuk psí řeči vše, co objevila během svých snah o pochopení psího štěkání a jeho užití ve výcviku. Pokud se chovatel naučí poznávat, co se jeho pes snaží štěkáním vyjádřit, může následně minimalizovat negativní dopady zbytečného a obtížného štěkání.
 
Autor: Turid Rugaas
Počet stran: 104
Pevná vazba velikost: 120 x 160 cm
ISBN: 978-80-7428-052-8

Parametry:

Kniha Štěkání, zvuk psí řeči - Turid Rugaas
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot

Komentáře 0